Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A FÓRUM BEZÁRVA | csak olvasható üzemmód
 
FőoldalFőoldal  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Mióta követitek a karrierjét?

Go down 
+4
FanTom
Eszter
Fanny
Kinga
8 posters

Mióta követitek a Tarja karrierjét?
új vagyok még ezen a téren
Mióta követitek a karrierjét? Vote_lcap0%Mióta követitek a karrierjét? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2008-2009
Mióta követitek a karrierjét? Vote_lcap0%Mióta követitek a karrierjét? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2006-2007
Mióta követitek a karrierjét? Vote_lcap25%Mióta követitek a karrierjét? Vote_rcap
 25% [ 2 ]
2004-2005
Mióta követitek a karrierjét? Vote_lcap63%Mióta követitek a karrierjét? Vote_rcap
 63% [ 5 ]
2002-2003
Mióta követitek a karrierjét? Vote_lcap12%Mióta követitek a karrierjét? Vote_rcap
 12% [ 1 ]
2000-2001
Mióta követitek a karrierjét? Vote_lcap0%Mióta követitek a karrierjét? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
a kezdetektől
Mióta követitek a karrierjét? Vote_lcap0%Mióta követitek a karrierjét? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 8
 

SzerzőÜzenet
Tarjafan
Underneath
Underneath
Tarjafan


Belépett : 2010. Aug. 05.
Hozzászólások : 254

Mióta követitek a karrierjét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mióta követitek a karrierjét?   Mióta követitek a karrierjét? EmptyVas. Aug. 08, 2010 8:31 pm

Nekem 2004-ben, egy ismerősöm hozta el a From wishes to eternity dvd-t.Akkor tetszett meg a Nightwish,és Tarja.Sajnos utána jött a szétválás,de azóta figyelem Tarja önálló énekesi karrierjét. Wink
Vissza az elejére Go down
MyNameIs
I Walk Alone
I Walk Alone
MyNameIs


Belépett : 2010. Aug. 04.
Hozzászólások : 4

Mióta követitek a karrierjét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mióta követitek a karrierjét?   Mióta követitek a karrierjét? EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 1:29 am

Nem hiszem el! Másfél óráig gépeltem és mikor elküldeném kijön a log in képernyő és eltűnt minden!!!!O_O 😠
Ha lesz időm összeszedem még egyszer a gondolataimat (azt hiszem először Word-ben)!
Vissza az elejére Go down
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

Mióta követitek a karrierjét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mióta követitek a karrierjét?   Mióta követitek a karrierjét? EmptySzer. Aug. 04, 2010 5:04 pm

hát én 2005ben nézem a Cherry Music zenecsatornát (ma már MusicTV) és látom h Nightwish-Nemo. na nekem ez annyira megtetszett hogy én a Nightwisht azóta imádom:D aztán megtudtam hogy felbomlott mert Tarját kizárták. arra gondoltam hát sosem lesz olyan mint régen. aztán egy darabig nem is foglalkoztam vele mindaddig, míg meg nem láttam ugyanazon a zenetévén az I Walk Alone-t Very Happy na azóta folyamat az megy:D és a What Lies Beneath az első olyan albuma aminek a készítését végig követtem Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Mióta követitek a karrierjét? Empty
TémanyitásTárgy: Mióta követitek a karrierjét?   Mióta követitek a karrierjét? EmptyHétf. Dec. 21, 2009 3:50 pm

2004-ben hallottam először a Nightwishről. Kár hogy akkoriban azon kivül, hogy hallgattam a zenéjüket, nem igazán foglalkoztam velük. Négyszer is volt Tarja Romániában akkortájt (2x a Nightwishel, Noche Escandinava-val, és a karácsonyi turné alatt), és elszalasztottam... :=(:
Amikor Tarja és a Nightwish szétváltak akkor figyeltem fel rájuk jobban...
Amikóta a MWS megjelent, azóta követem lépésről lépésre Tarja karrierjét. Örülök, hogy legalább a szóló karrierje kezdetétől itt lehettem. Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Gothic Lady
The Seer
The Seer
Gothic Lady


Belépett : 2009. Dec. 19.
Hozzászólások : 47

Mióta követitek a karrierjét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mióta követitek a karrierjét?   Mióta követitek a karrierjét? EmptySzomb. Dec. 19, 2009 12:49 pm

Mikor megjelent a Nemo videója,akkor azonnal beleszerettem,tulajdonképpen a Nightwish-t is akkor szerettem meg.Azóta is a Nemo a kedvenc számom,videóm,minden.Tulajdonképpen igy ismertem meg.
Egyik nővérem a rock sötétségében él már tini kora óta,szóval a hatás megvolt,a barátja
őrült Nightwish rajongó,ő is nagyon szereti és én is nagyon szeretem,a másik nővérem is szereti,persze csak Tarjával:)
Vissza az elejére Go down
http://www.vampireknight.heavenforum.com
FanTom
Die Alive
Die Alive



Belépett : 2009. Dec. 12.
Hozzászólások : 24

Mióta követitek a karrierjét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mióta követitek a karrierjét?   Mióta követitek a karrierjét? EmptySzomb. Dec. 12, 2009 12:25 am

Úgy rémlik 2001-ben hallottam első alkalommal Nightwisht és azon belül ami nagyon megfogott elsőre az a " Walking in the Air " volt. (ismertem a mesét is aminek betétdala ez) és hát nagyon megtetszett. A sors fintora volt, hogy amikor hallottam, akkor nem tudtam ki(k) az előadók, míg 2005-ben meghallottam újra és utána minden érdekelt ami Nightwish volt. (koncertre is elmentem azonnal Smile ) Menthetetlenül rajongóvá váltam a Nw-nak egészen a szakításig. A kis pop csajszival nekem már nem bejövős a NW, szóval inkább Tarja zenei karrierjét követem tovább. Persze a régi felállás lenne az igazi, bár félő az nem fog bekövetkezni már soha, hogy NW-ban énekeljen Tarja. Sad
A 2005 (?)-os PECSA koncerten láttam előszőr, sajnos munkám miatt a Tarja koncertre nem tudtam elmenni, de remélem jön még hozzánk (L)

(2008-as AnetteNW koncertről majdnem kijöttem, annyira csalódás volt számomra. Csak a régi tagok miatt maradtam, és próbáltam nem figyelni a fals énekre ) :^^: (2009-es debreceni koncertjükre nem éreztem semmien késztetést hogy elmenjek)
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

Mióta követitek a karrierjét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mióta követitek a karrierjét?   Mióta követitek a karrierjét? EmptyVas. Dec. 06, 2009 12:26 am

Nightwish kapcsan valahogy...amikor megtudtam hogy mar nem tag akkor utananeztem vane szolo karrierje s igy ragadtam le itt,amit nem is banok Smile
Vissza az elejére Go down
Fanny
I Walk Alone
I Walk Alone
Fanny


Belépett : 2009. Dec. 04.
Hozzászólások : 2
Tartózkodási hely : Debrecen

Mióta követitek a karrierjét? Empty
TémanyitásTárgy: Hogy is volt...?:)   Mióta követitek a karrierjét? EmptyPént. Dec. 04, 2009 4:16 pm

Hát az úgy történt hogy kb. 13 éves lehettem amikor először kaptam egy Nightwish albumot, hogy meghallgassam, ez az Oceanborn volt. Már az elején nagyon különlegesnek tartottam a klasszikus női hangot ilyen power metál kíséretében. Egyre többször és többször meghallgattam, majd egyszer véletlen elcsíptem a Sleeping Sun c. szám klipjét, hát én akkor teljesen letaglóztam és a hatása alá kerültem. Egyre több és több információt találtam illetve hallottam a zenekarról, de a legjobban mégis Tarja érdekelt. Utánakerestem a Neten is megtaláltam a hivatalos oldalt ami még igazán nem volt kiforrot, kevesen látogatták és csak angol és finn nyelven volt elérhető. Az akkori angol tudásommal brillírozva elkezdtem fordítgatni a biográfiáját, mindennap nyomon követtem a híreket éppen mi történt vele vagy megnéztem a legújabb videókat vele kapcsolatban, egyre több képet mentettem le a gépemre Tarjáról, több százat és ki is nyomtattam párat, amikkel kitapétáztam a szobámat:P

Olyan 2005 októbere környékén úgy döntöttem hogy csinálok egy magyar rajongói oldalt (tarjaturunen.gportal.hu), mert akkoriban egyáltalán nem foglalkozott így kimondottam csak Tarjával. Eleinte szinte senki nem látogatta az oldalt. de eltelt 2-3 év és ahogy népszérűsödött a Nightwish attól kezdve naponta 20-30 látogatóm lett. Jó volt tudni hogy rajtam kívül még ennyien szeretik őt. Bizony a 2005-ös évvel nagy csalódás is ért engem meg minden NW rajongót amikor Tarját elküldték a zenekarból egyéb okok miatt. De ezzel ellentétben Ő nem adta fel hanem a szólókarrierjében is nagyot alakított a My Winter Storm albummal és azóta csak halmozza a sikereket.

Sajnos nekem a Nightwish-sal nem volt hozzá szerencsém, nem jutottam egyik koncertjükre sem amit azóta is nagyon bánok. Viszont 2007-ben amikor először jött szólóban Budapestre sikerült elmennem a koncertjére és én mondom hogy hatalmas élmény volt, és ami még megdobta az egészet a régi NW számok eléneklése, akkor teljesen oda voltam:)
( Az akkori koncerten be is szereztem egy My Winter Storm-os pólót is:)

Nos, összegezve már jó pár éve imádom Tarját és azt amit a hangjával művel egyszerűen fantasztikus emellett egy gyönyörű dekoratív, okos nőSmile

Tarja 4Ever!!!Smile

Fanny
Vissza az elejére Go down
http://www.tarjaturunen.gportal.hu
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

Mióta követitek a karrierjét? Empty
TémanyitásTárgy: Mióta követitek a karrierjét?   Mióta követitek a karrierjét? EmptyPént. Dec. 04, 2009 3:09 am

Mikor hallottatok róla ellőször? Mi miatt váltatok rajogóvá? Ilyesmik. Smile:


A hozzászólást Kinga összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 14, 2010 3:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Ajánlott tartalom





Mióta követitek a karrierjét? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mióta követitek a karrierjét?   Mióta követitek a karrierjét? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Mióta követitek a karrierjét?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Winter Storm Hungary :: TARJA :: Minden más-
Ugrás: