Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A FÓRUM BEZÁRVA | csak olvasható üzemmód
 
FőoldalFőoldal  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 What Lies Beneath Tour

Go down 
+8
vrynda
Indica
Tarjafan
LostNorthernStar
Zotya
Gothic Lady
Eszter
Kinga
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next
SzerzőÜzenet
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 5:39 pm

Kinga írta:
Hát a Masters of Rock fesztivál DVD-je. Összeállítottak egy DVD-t minden fellépőtől pár számmal.
áhh azt hittem h az egészet..xDD
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 5:38 pm

Hát a Masters of Rock fesztivál DVD-je. Összeállítottak egy DVD-t minden fellépőtől pár számmal.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 5:33 pm

Kinga írta:
A Masters of Rock DVD-ről:





A DVD-n még az I walk alone és The Arvive of Lost Dreams is rajta van. What Lies Beneath Tour - Page 8 249466
milyen dvd???????
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyHétf. Nov. 29, 2010 5:32 pm

A Masters of Rock DVD-ről:





A DVD-n még az I walk alone és The Arvive of Lost Dreams is rajta van. :boogie2:
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptySzomb. Nov. 20, 2010 9:36 pm

A Franciaországi koncertről:







Ezek olyan jók! A YT-on van több is, próbáltam a jobb minőségűeket betenni ide.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptySzer. Nov. 17, 2010 6:35 pm

Kinga írta:
LostNorthernStar írta:
Tarjafan írta:
LostNorthernStar írta:

nem ilyenek szoktak lenni buenos airesben is?
Lehet, nem tudom.De volt közönségtalálkozó Münchenben, és holnap lesz Lyonban is.
Szóval csak szervezés kérdése szerintem.
akkor ide is szervezzenek;D
Buenos Airesben most nem rég egy album elő-hallgatás (vagy nem tudom minek nevezzem magyarul, az a "prelistening") volt, amit vagy Tarja vagy a kiadó hírdet meg. De az eféle Meet&Greet-ek általában zárt körűek, tehát azok vehetnek részt rajta akik időben jelentkeznek/olyan jegyet vesznek/ nyernek ilyesmit.

Münchenben meg Lyonban dedikálás volt, az pedig a helyi szervezőktől függ. Ezek gyakoribbak mint az úgynevezett Meet&Greet-ek vagy VIP csomagok, amiket Tarjafan is említett. Júnisban kérdeztem az Opera Rock Show szervezőjétől, holgy lesz-e ilyen dedikálás vagy van-e lehetőség valami hasonló szervezésére, de azt mondták, hogy nem fér bele az időbe..
Esetleg a következő koncertnél.. meglátjuk majd mit tehetünk. What Lies Beneath Tour - Page 8 16498

De ami azt illeti volt ilyen VIP csomagos találkozó Pesten, 2007-ben. Csakhogy ezek a VIP csomagok szerintem elég drágák.. What Lies Beneath Tour - Page 8 983625
azok biztos hogy drágák..annyi pénzem nincs. amúgy ha hazánkon múlik akkor semmi ilyesmi nem lesz..Sad
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptySzer. Nov. 17, 2010 5:44 pm

LostNorthernStar írta:
Tarjafan írta:
LostNorthernStar írta:

nem ilyenek szoktak lenni buenos airesben is?
Lehet, nem tudom.De volt közönségtalálkozó Münchenben, és holnap lesz Lyonban is.
Szóval csak szervezés kérdése szerintem.
akkor ide is szervezzenek;D
Buenos Airesben most nem rég egy album elő-hallgatás (vagy nem tudom minek nevezzem magyarul, az a "prelistening") volt, amit vagy Tarja vagy a kiadó hírdet meg. De az eféle Meet&Greet-ek általában zárt körűek, tehát azok vehetnek részt rajta akik időben jelentkeznek/olyan jegyet vesznek/ nyernek ilyesmit.

Münchenben meg Lyonban dedikálás volt, az pedig a helyi szervezőktől függ. Ezek gyakoribbak mint az úgynevezett Meet&Greet-ek vagy VIP csomagok, amiket Tarjafan is említett. Júnisban kérdeztem az Opera Rock Show szervezőjétől, holgy lesz-e ilyen dedikálás vagy van-e lehetőség valami hasonló szervezésére, de azt mondták, hogy nem fér bele az időbe..
Esetleg a következő koncertnél.. meglátjuk majd mit tehetünk. Smile

De ami azt illeti volt ilyen VIP csomagos találkozó Pesten, 2007-ben. Csakhogy ezek a VIP csomagok szerintem elég drágák.. Razz
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptySzer. Nov. 17, 2010 5:33 pm

Tarjafan írta:
LostNorthernStar írta:

nem ilyenek szoktak lenni buenos airesben is?

Lehet, nem tudom.De volt közönségtalálkozó Münchenben, és holnap lesz Lyonban is.
Szóval csak szervezés kérdése szerintem.
akkor ide is szervezzenek;D
Vissza az elejére Go down
Tarjafan
Underneath
Underneath
Tarjafan


Belépett : 2010. Aug. 05.
Hozzászólások : 254

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptySzer. Nov. 17, 2010 5:25 pm

LostNorthernStar írta:

nem ilyenek szoktak lenni buenos airesben is?

Lehet, nem tudom.De volt közönségtalálkozó Münchenben, és holnap lesz Lyonban is.
Szóval csak szervezés kérdése szerintem.
Vissza az elejére Go down
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptySzer. Nov. 17, 2010 5:18 pm

Tarjafan írta:
Kinga írta:
Na.. nem, nem hiszem, hogy ez lenne a gond. Fog majd errefele is jönni. What Lies Beneath Tour - Page 8 608499

Hát nagyon bízom benne.Szerintem már egy közönségtalálkozót is szervezhetnének, ahol lehetne vele beszélgetni,aláírást kérni stb.Mindig arra hivatkoznak,hogy nincs rá idő,hát csinálják úgy,hogy legyen. What Lies Beneath Tour - Page 8 16498
Biztos sokan lennénk. What Lies Beneath Tour - Page 8 91772
Talán majd jövőre ha lesz koncert...
nem ilyenek szoktak lenni buenos airesben is?
Vissza az elejére Go down
Tarjafan
Underneath
Underneath
Tarjafan


Belépett : 2010. Aug. 05.
Hozzászólások : 254

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptySzer. Nov. 17, 2010 5:17 pm

Kinga írta:
Na.. nem, nem hiszem, hogy ez lenne a gond. Fog majd errefele is jönni. What Lies Beneath Tour - Page 8 608499

Hát nagyon bízom benne.Szerintem már egy közönségtalálkozót is szervezhetnének, ahol lehetne vele beszélgetni,aláírást kérni stb.Mindig arra hivatkoznak,hogy nincs rá idő,hát csinálják úgy,hogy legyen. What Lies Beneath Tour - Page 8 16498
Biztos sokan lennénk. What Lies Beneath Tour - Page 8 91772
Talán majd jövőre ha lesz koncert...
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyHétf. Nov. 15, 2010 9:00 pm

Na.. nem, nem hiszem, hogy ez lenne a gond. Fog majd errefele is jönni. :w00t:
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 6:15 pm

Kinga írta:
Hát igen.. Magyarország is sajnos azok az országok közé tartozik, ahol kevesebbet koncertezik. What Lies Beneath Tour - Page 8 804424 De ez mondjuk attól is függ, hogy mekkora az illető ország közönsége, vagyis, hogy az emberek mennyire igényelik a koncerteket. De Magyarország még mindig jobb helyzetben van, 3 év és egy kicsi alatt 3-szor járt arra, itt pedig mindössze csak egyszer volt. What Lies Beneath Tour - Page 8 983625
látszik h mennyire "színvonalas" egy országunk van..
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 1:44 am

Hát igen.. Magyarország is sajnos azok az országok közé tartozik, ahol kevesebbet koncertezik. Sad De ez mondjuk attól is függ, hogy mekkora az illető ország közönsége, vagyis, hogy az emberek mennyire igényelik a koncerteket. De Magyarország még mindig jobb helyzetben van, 3 év és egy kicsi alatt 3-szor járt arra, itt pedig mindössze csak egyszer volt. Razz
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Indica
The Seer
The Seer
Indica


Belépett : 2010. Jul. 29.
Hozzászólások : 36
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptySzomb. Nov. 13, 2010 1:27 am

Bekaphatja XDIgazán jöhetne még Magyarországra, azthiszi elég csak 2 évente????? Meg most kifáradt Miskolcon és ezért nem szerepelünk a nagy turnén?? Sad
Vissza az elejére Go down
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyHétf. Nov. 08, 2010 9:34 pm

Kinga írta:
Hát nem épp a tavalyi turnéból lesz ez, inkább csak a karácsonyi koncertekből. Jövőre jelenik majd meg valamikor azt hiszem.
abból már van vmi
Vissza az elejére Go down
Tarjafan
Underneath
Underneath
Tarjafan


Belépett : 2010. Aug. 05.
Hozzászólások : 254

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyHétf. Nov. 08, 2010 9:27 pm

A sok koncert közül csak lesz egy amit kiadnak DVD-n...már éppen ideje lenne What Lies Beneath Tour - Page 8 16498
Az Operarockshow-t is ki lehetett volna adni, mégsem vették fel,pedig sokan kérték.
Ha jól emlékszem azt mondta,hogy csak akkor lesz DVD, ha ő szervezi az egészet és tökéletes minden, vagy valami ilyesmi...

A németek elég jól értesültek, ha már ennyire tudják a jövő évi koncert dátumokat és helyszíneket.A honlapon még nincsenek fent a 2011-s turné részletei.
Remélhetőleg mi sem maradunk ki.
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyHétf. Nov. 08, 2010 9:26 pm

Hát nem épp a tavalyi turnéból lesz ez, inkább csak a karácsonyi koncertekből. Jövőre jelenik majd meg valamikor azt hiszem.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyHétf. Nov. 08, 2010 8:58 pm

Kinga írta:
Tavaly ezek mind kisebb klubbokban voltak, szóval...
Habár a Circus Krone az egész nagy... ha jól tudom az AC/DC ott vette fel egyik DVD-jét. Hmm.. Jó lenne, ha Tarja is felvenne egyet ez a turné alatt. Mondta egy interjúban, hogy tervezi.. What Lies Beneath Tour - Page 8 16498
hogyha a tavalyiból lesz akkor tutibiztos h lesz a WLB turnéjából is:) a Lahtis dvd-ről semmit sem lehet tudni?
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyHétf. Nov. 08, 2010 7:02 pm

Tavaly ezek mind kisebb klubbokban voltak, szóval...
Habár a Circus Krone az egész nagy... ha jól tudom az AC/DC ott vette fel egyik DVD-jét. Hmm.. Jó lenne, ha Tarja is felvenne egyet ez a turné alatt. Mondta egy interjúban, hogy tervezi.. Smile
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyVas. Nov. 07, 2010 1:44 pm

Ennyi koncert egymásután Németországban? O_O
Én nem tudom jó ötlete igy csinálni ezt...már csak úgy a koncertek hangulatát nézve.Mindenki arra megy el amelyik a legközelebb van(tudom,van aki nem csak) és 12 koncertnél úgy külön külön eléggé lecsökken a létszám.Összességében lehet többen lesznek,de...na.
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyVas. Nov. 07, 2010 1:35 pm

Legalább 1 koncerttel. XD
Én nagyon remélem, hogy jövőre jön valahova a közelbe. Az Artmania Fesztivál tökéletes lenne! I love you
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyVas. Nov. 07, 2010 1:32 pm

Kinga írta:
Szerencsések, hát!
http://www.l-iz.de/Kultur/Tipps/2010/11/Finnisches-Talent-Tarja-Turunen-auch-2011-live-in-Leipzig.html

Tarja Turunen live 2011
03.05.2011 Stuttgart, Longhorn
04.05.2011 Erlangen, E-Werk
06.05.2011 München, Circus Krone
07.05.2011 Karlsruhe, Festhalle
10.05.2011 Bonn, Brückenforum
11.05.2011 Osnabrück, Rosenhof
13.05.2011 Hamburg, Große Freiheit 36
14.05.2011 Berlin, Postbahnhof
16.05.2011 Leipzig, Haus Auensee
17.05.2011 Neu-Isenburg, Hugenottenhalle
19.05.2011 Bochum, Matrix
20.05.2011 Hannover, Capitol


What Lies Beneath Tour - Page 8 272943
ideis!!
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyVas. Nov. 07, 2010 1:31 pm

Szerencsések, hát!
http://www.l-iz.de/Kultur/Tipps/2010/11/Finnisches-Talent-Tarja-Turunen-auch-2011-live-in-Leipzig.html

Tarja Turunen live 2011
03.05.2011 Stuttgart, Longhorn
04.05.2011 Erlangen, E-Werk
06.05.2011 München, Circus Krone
07.05.2011 Karlsruhe, Festhalle
10.05.2011 Bonn, Brückenforum
11.05.2011 Osnabrück, Rosenhof
13.05.2011 Hamburg, Große Freiheit 36
14.05.2011 Berlin, Postbahnhof
16.05.2011 Leipzig, Haus Auensee
17.05.2011 Neu-Isenburg, Hugenottenhalle
19.05.2011 Bochum, Matrix
20.05.2011 Hannover, Capitol


:wow:
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Tarjafan
Underneath
Underneath
Tarjafan


Belépett : 2010. Aug. 05.
Hozzászólások : 254

What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 EmptyVas. Nov. 07, 2010 12:54 pm

Kinga írta:
Nem énekelte. What Lies Beneath Tour - Page 8 983625 Mondta még régebbi interjúkban, hogy azt max Alice-el énekelné, mert amúgy biztosan elkezdenék az emberek paradicsommal dobálni. What Lies Beneath Tour - Page 8 91772

Münchenben egész jól viszonyult a közönség Tarja koncertjéhez is. What Lies Beneath Tour - Page 8 16498

Münchenben sokan szerethetik Tarját....jó volt a közönség What Lies Beneath Tour - Page 8 16498
Amúgy a németek szerencsések,hogy ennyi koncertet ad náluk,mi örülhetünk ha évente egyszer láthatjuk élőben.
A Poison szerintem szóba sem jött,inkább az új dalokat játszották,az Alice rajongók biztos kiakadtak volna ha elénekli.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath Tour   What Lies Beneath Tour - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
What Lies Beneath Tour
Vissza az elejére 
8 / 13 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» What Lies Beneath
» My Winter Storm Tour

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Winter Storm Hungary :: TARJA :: Koncertek-
Ugrás: