Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A FÓRUM BEZÁRVA | csak olvasható üzemmód
 
FőoldalFőoldal  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 What Lies Beneath

Go down 
+12
MyNameIs
LostNorthernStar
Indica
zsani23
Zotya
Esztó
hiiri
Suske
Danlopka
Gothic Lady
Eszter
Kinga
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Melyik szerinted a legjobb szám az albumról?
Anteroom Of Death
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap10%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 10% [ 3 ]
Until My Last Breath
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap10%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 10% [ 3 ]
I Feel Immortal
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap3%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Montanas de Silencio
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap3%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Dark Star
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Underneath
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Little Lies
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap3%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Rivers Of Lust
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
In For A Kill
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap10%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 10% [ 3 ]
Falling Awake
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
The Archive Of Lost Dreams
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap3%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Crimson Deep
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
We Are
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap0%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Naiad
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Still Of The Night
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
If You Believe
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap0%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
The Crying Moon
What Lies Beneath - Page 7 Vote_lcap13%What Lies Beneath - Page 7 Vote_rcap
 13% [ 4 ]
Összes szavazat : 31
 

SzerzőÜzenet
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyVas. Aug. 08, 2010 1:25 pm

Mondta Tarja, hogy ezt a számot az Universal akarta. És szerintem eléggé különbözik attól, amilyen az album lesz. De ha nem az album részeként, hanem valami egész másként kezeljük, mint pl. a Tired of Being Alone-t, akkor szerintem egészen jó. Smile
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Indica
The Seer
The Seer
Indica


Belépett : 2010. Jul. 29.
Hozzászólások : 36
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: klip   What Lies Beneath - Page 7 EmptySzomb. Aug. 07, 2010 7:38 pm

Hello!

Hát én tök másra számítottam, azt hittem valami pörgősebb metálosabb szám leszé s keményebb video, de nagyon tetszett, szépen énekel, csak a srác amikor fut lassítva .... XD
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptySzomb. Aug. 07, 2010 12:19 pm

Szia Zsani!
Van egy Webshop témánk a Hírek témakörben, válaszoltam ott. Smile
https://winterstormhungary.hungarianforum.com/hirek-f4/webshop-t28.htm
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
zsani23
Die Alive
Die Alive
zsani23


Belépett : 2010. Jun. 07.
Hozzászólások : 19
Tartózkodási hely : Debrecen

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptySzomb. Aug. 07, 2010 11:45 am

Sziasztok!

Bocsi nem teljesen ide illik de itt http://tarja.bravado.de/p11-i4049348265845/tarja-turunen/vampires-back/index.html van ez a kabát és nem tudjátok mennyi a szállítási költség? vagy ez az ár tartalmazza azt is? előre is köszi a válaszokat:)
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyPént. Aug. 06, 2010 7:13 pm

LostNorthernStar írta:
Tarja rajongók figyelem!!

Tarja blogjában meg lehet tekinteni új videóját, melyet I Feel Immortal-nak neveznek. Gyönyörűszép a videó, főleg a tájak. És a dal az meg ilyen szomorkás, de megríkatott. Ittvan a videó:
I FEEL IMMORTAL

mp3ban sajna nem találom..
Wow! Ilyen hamar? :wow:
Ez a videó nagyon-nagyon tetszett! Azt hiszem jobban, mint Tarja eddigi bármelyik videója, a Nightwisht is beleértve. Leginkább a témája meg a kivitelezése fogott meg.
Annyi kivetnivalóm van csak a videóval kapcsolatban, hogy túl erősen ki van festve a szeme.. főleg amikor fehérben van.. meh. Razz

A szám az szép, kellemes, de őszintén szólva nem tudom, hogy az Universal mit talált benne annyira különlegesnek, hogy ennyire ragaszkodjon hozzá. Nekem nem tűnik valami rendkívülinek. De nem rossz.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyPént. Aug. 06, 2010 6:42 pm

Ez ténlyeg szép,a videó és a szám is. I love you
Vissza az elejére Go down
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyPént. Aug. 06, 2010 5:39 pm

Tarja rajondók figyelem!!

Tarja blogjában meg lehet tekinteni új videóját, melyet I Feel Immortal-nak neveznek. Gyönyörűszép a videó, főleg a tájak. És a dal az meg ilyen szomorkás, de megríkatott. Ittvan a videó:
I FEEL IMMORTAL

mp3ban sajna nem találom..
Vissza az elejére Go down
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyPént. Aug. 06, 2010 12:51 pm

Kinga írta:
Ami az amerikainál dárga az inkább a szállítás, amúgy sem olcsó de az valami speciális kiadás, szóval...

Feltették a német deluxe változatot is: http://www.amazon.de/What-Lies-Beneath-Limited-Deluxe/dp/tracks/B003XIO6HE/ref=dp_tracks_all_1/279-5351269-0326719#disc_1

Idézet :
What Lies Beneath - Page 7 51lnZDtJMvL._SL500_AA300_

Disk: 1
1. Anteroom of death
2. Until my last breath
3. I feel immortal
4. In for a kill
5. Underneath
6. Little lies
7. Rivers of lust
8. Dark star
9. Falling awake
10. The archive of lost dreams
11. Crimson deep
Disk: 2
1. We are
2. Naiad
3. Still of a night
4. Video 'Tarja about What lies beneath'

ennyi variálást..sztem ez lesz nálam a befutóSmile és a montanas de silenciot meg esetleg letöltöm..de van amit nemértek. nagyon muszáj volt neki spanyolul énekelnie? tudom h a férje argentin de inkább finnül lett volna

érdekes, majdnem 20 euró a cd és + 20 a kiszállítás..na az majdnem 12ezer forint..:S:S
kár h csak németben lesz kapható..
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyPént. Aug. 06, 2010 9:20 am

Ami az amerikainál dárga az inkább a szállítás, amúgy sem olcsó de az valami speciális kiadás, szóval...

Feltették a német deluxe változatot is: http://www.amazon.de/What-Lies-Beneath-Limited-Deluxe/dp/tracks/B003XIO6HE/ref=dp_tracks_all_1/279-5351269-0326719#disc_1

Idézet :
What Lies Beneath - Page 7 51lnZDtJMvL._SL500_AA300_

Disk: 1
1. Anteroom of death
2. Until my last breath
3. I feel immortal
4. In for a kill
5. Underneath
6. Little lies
7. Rivers of lust
8. Dark star
9. Falling awake
10. The archive of lost dreams
11. Crimson deep
Disk: 2
1. We are
2. Naiad
3. Still of a night
4. Video 'Tarja about What lies beneath'
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 11:06 pm

hát énis nagyon gondolkodom h melyiket vegyem meg..duplalemezes amerikait kéne de ha ennyire drága..kell lennie olcsóbban is nem?
Vissza az elejére Go down
MyNameIs
I Walk Alone
I Walk Alone
MyNameIs


Belépett : 2010. Aug. 04.
Hozzászólások : 4

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:12 am

Kinga írta:
Hát ja... a szállítás az nagyon drága. De akárhogy, én azt hiszem Európánanál maradok ami a rendelést illeti. Razz

Ó..én nem félek...rendeltem már az USA-ból, Japánból (ebay)...eddig jók a tapasztalatok szóval még merész vagyok Smile)
De abszolút megértelek! Wink
Asszem még gondolkodom egy kicsit...
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:08 am

Hát ja... a szállítás az nagyon drága. De akárhogy, én azt hiszem Európánanál maradok ami a rendelést illeti. Razz
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
MyNameIs
I Walk Alone
I Walk Alone
MyNameIs


Belépett : 2010. Aug. 04.
Hozzászólások : 4

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyCsüt. Aug. 05, 2010 12:03 am

Kinga írta:
Helló, MyNameIs! What Lies Beneath - Page 7 1387363171

Arról a változatról beszélsz, amelyik tartalmaz egy pólót meg posztert is? Az azt hiszem csak Amerikából lesz megvásárolható. Sajnos...

Szia Kinga!

Igen, arra a verzióra gondolok!
Az online boltnál van lehetőség nemzetközi postázásra is!
Regisztráltam, megnéztem! Csak annyi a bökkenő, hogy a postaköltség annyi, mint maga a Csomag :wow:
$34,99+$37,72 a posta ez nagyjából 16e Forintban állna meg cakk-pakk
Van olcsóbb postázási lehetőség is, de abban nem bízom annyira...
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptySzer. Aug. 04, 2010 11:47 pm

Helló, MyNameIs! What Lies Beneath - Page 7 1387363171

Arról a változatról beszélsz, amelyik tartalmaz egy pólót meg posztert is? Az azt hiszem csak Amerikából lesz megvásárolható. Sajnos...
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
MyNameIs
I Walk Alone
I Walk Alone
MyNameIs


Belépett : 2010. Aug. 04.
Hozzászólások : 4

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptySzer. Aug. 04, 2010 11:27 pm

Üdv Mindenkinek!
Friss reges vagyok a fórumon! :typerhappy:

Facebookon láttam először a hírt, hogy Amerikában elérhető (lesz) ez a bizonyos "Delux" változat...
Hát eléggé felpezsegtem mikor megláttam és regisztráltam is az oldalon, de mikor megláttam, hogy mennyiért lenne itthon kicsit megijedtem...mondjuk nem vészes, mert tényleg egy csomó minden van a csomagban, de 16e HUF lenne kb....USPS Expressz-el, ami még ugyan annyi mint a csomag maga, sőt....
De annyira csábító!!! És nem biztos, hogy lesz Európában is....
Megmondom őszintén kicsit elbizonytalanodtam...
Van a NuclearBlast-nál is a 2CD-s változat + poszter az majdnem a fele mint az amcsi változat

Áááá..azt hiszem még gondolkodom egy kicsit, de lehet ráugrom az amerikai változatra...
Szerintetek?
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptySzer. Aug. 04, 2010 9:44 pm

LostNorthernStar írta:
tehát a 2cd-s deluxe kiadáson is rajta lesz a montanas de silencio itt európában?
Az amerikai kiadáson azt írja, hogy a Montanas az exkluziv szám, és ha Európában is kiadják, akkor már nem az, szóval... nem tudom. :hmm: Hátha hamarosan tisztázódnak majd a dolgok.

Amúgy a Nightwish-es kommenteket áttettem a Kivel szeretnétek ha együtt dolgozna topicba, oda jobban találnak.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptySzer. Aug. 04, 2010 4:56 pm

LostNorthernStar írta:
Kinga írta:
Szia LostNorthernStar! What Lies Beneath - Page 7 1387363171

LostNorthernStar írta:
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Van amit nem értek az új albummal kapcsolatban. Most van ez az új dal-amit még nem hallottunk-az I Feel Immortal, ez miért nincsen rajta a dallistán? És vajon rajta lesz? És melyik változaton? És a What Lies Beneath Deluxe változata (2cd 11+3 dal) csak Amerikában lehet megvenni?

Kiitos előre is Smile
Az I Feel Immortal-ról senki sem tud túl sokat, sem biztosat, de úgy tűnik, hogy az a z Until My Last Breath német változata lesz, legalábbis ebből én azt szűrtem le.

Nem, a deluxe változat Európában is megvásárolható lesz: katt.
Ez pedig az a korlátolt számú változat, ami (még) csak amerikában eléhető: katt

Részletesebb infót találsz itt, bár még nincs minden verzió hozzáadva a cikkhez: http://winterstormhungary.webs.com/apps/blog/show/4222040-what-lies-beneath-el-337-rendel-t-info-

Elég sok változata van már az albumnak, én azt hiszem várok amíg biztosra tudom melyik melyik és azután rendelem meg. Smile

Idézet :
vannak már kiszivárgott számok a Falling Awake-en kívül?
A Falling Awake már megjelent, nem kiszivárgott. Razz És vannak azok amiket már énekelt a nyári koncerteken. Pl az In For A Kill, The Archive of Lost Dreams, Rivers of Lust, We Are, Still of the Night.
Az Until My Last Breath, az valóban kiszivárgott, és ha jól tudom letörölték már mindenhonnan.

nem lehet h az I Feel Immortal a német What Lies Beneathen lesz? ennyi kiadást is..az ember nem tudja h melyiket vegye meg..

tehát a 2cd-s deluxe kiadáson is rajta lesz a montanas de silencio itt európában?
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyKedd Aug. 03, 2010 10:22 pm

Az oldalon háttérzeneként be van téve az intro amit a nyári koncerteken használtak. Annyira szép! I love you
http://www.tarja-whatliesbeneath.com/
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 8:12 pm

Indica írta:
Néhány képet lehet látni a klipről, elég "sötét" szám lehet Very Happy
Nagyon várom már. :headbang:
én már ki se ismerem magam az egészből..majd ha megjelenik az lesz 100% Very Happy
Vissza az elejére Go down
Indica
The Seer
The Seer
Indica


Belépett : 2010. Jul. 29.
Hozzászólások : 36
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 5:54 pm

Néhány képet lehet látni a klipről, elég "sötét" szám lehet Very Happy
Nagyon várom már. :headbang:
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 2:10 pm

Hát nem, mert próbálják mindenhonnan eltűntetni.

Kiváncsi vagyok az új klipre. Furcsa, hogy végül ennek az I Feel Immortal-nak forgattak egyet, és az Until My Last Breath-nek ami végülis az első "igazi" kislemez lett volna nem. Habár lehet, hogy annak is készitettek egyet.... Annyira zavaros minden. :invisible:
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Indica
The Seer
The Seer
Indica


Belépett : 2010. Jul. 29.
Hozzászólások : 36
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 12:44 pm

amúgy sem lehet ott már meghallgatni :S
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyHétf. Aug. 02, 2010 10:44 am

Kerlek ne kozoljetek linkeket ehhez a szamhoz. Megkertek, hogy ne tegyuk. Par het mulva amugyis megjelenik a kislemez.

Mint kiderult, az I Feel Immortal az egy dal, amit az Universal akart megjelentetni.
A blogjaban Tarja irt rola par szot, itt elolvashatjatok: http://www.tarja-whatliesbeneath.com/wlb-is-ready
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyVas. Aug. 01, 2010 9:13 pm

Kinga írta:
Szia LostNorthernStar! What Lies Beneath - Page 7 1387363171

LostNorthernStar írta:
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Van amit nem értek az új albummal kapcsolatban. Most van ez az új dal-amit még nem hallottunk-az I Feel Immortal, ez miért nincsen rajta a dallistán? És vajon rajta lesz? És melyik változaton? És a What Lies Beneath Deluxe változata (2cd 11+3 dal) csak Amerikában lehet megvenni?

Kiitos előre is Smile
Az I Feel Immortal-ról senki sem tud túl sokat, sem biztosat, de úgy tűnik, hogy az a z Until My Last Breath német változata lesz, legalábbis ebből én azt szűrtem le.

Nem, a deluxe változat Európában is megvásárolható lesz: katt.
Ez pedig az a korlátolt számú változat, ami (még) csak amerikában eléhető: katt

Részletesebb infót találsz itt, bár még nincs minden verzió hozzáadva a cikkhez: http://winterstormhungary.webs.com/apps/blog/show/4222040-what-lies-beneath-el-337-rendel-t-info-

Elég sok változata van már az albumnak, én azt hiszem várok amíg biztosra tudom melyik melyik és azután rendelem meg. Smile

Idézet :
vannak már kiszivárgott számok a Falling Awake-en kívül?
A Falling Awake már megjelent, nem kiszivárgott. Razz És vannak azok amiket már énekelt a nyári koncerteken. Pl az In For A Kill, The Archive of Lost Dreams, Rivers of Lust, We Are, Still of the Night.
Az Until My Last Breath, az valóban kiszivárgott, és ha jól tudom letörölték már mindenhonnan.

nem lehet h az I Feel Immortal a német What Lies Beneathen lesz? ennyi kiadást is..az ember nem tudja h melyiket vegye meg..
Vissza az elejére Go down
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 EmptyVas. Aug. 01, 2010 5:54 pm

Indica írta:
Link törölve.
itt megtudod hallgatni Very Happy
hát én csak most regiztem ide:$
de köszi nagyon jó szám ez:D időközben megtaláltam énis:D:D kíváncsi vagyok a többire:)
voltam a miskolcin:D nekem a kedvencem az in for a kill volt..de a többi is nagyon jóVery Happy megvan vkinek rendesen?:$
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





What Lies Beneath - Page 7 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 7 Empty

Vissza az elejére Go down
 
What Lies Beneath
Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» What Lies Beneath Tour

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Winter Storm Hungary :: TARJA :: Az énekesnő-
Ugrás: