Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
A fórum lezárva.
Winter Storm Hungary
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A FÓRUM BEZÁRVA | csak olvasható üzemmód
 
FőoldalFőoldal  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 What Lies Beneath

Go down 
+12
MyNameIs
LostNorthernStar
Indica
zsani23
Zotya
Esztó
hiiri
Suske
Danlopka
Gothic Lady
Eszter
Kinga
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Melyik szerinted a legjobb szám az albumról?
Anteroom Of Death
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap10%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 10% [ 3 ]
Until My Last Breath
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap10%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 10% [ 3 ]
I Feel Immortal
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap3%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Montanas de Silencio
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap3%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Dark Star
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Underneath
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Little Lies
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap3%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Rivers Of Lust
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
In For A Kill
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap10%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 10% [ 3 ]
Falling Awake
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
The Archive Of Lost Dreams
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap3%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 3% [ 1 ]
Crimson Deep
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
We Are
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap0%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Naiad
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
Still Of The Night
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap6%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 6% [ 2 ]
If You Believe
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap0%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 0% [ 0 ]
The Crying Moon
What Lies Beneath - Page 8 Vote_lcap13%What Lies Beneath - Page 8 Vote_rcap
 13% [ 4 ]
Összes szavazat : 31
 

SzerzőÜzenet
Indica
The Seer
The Seer
Indica


Belépett : 2010. Jul. 29.
Hozzászólások : 36
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: f   What Lies Beneath - Page 8 EmptyVas. Aug. 01, 2010 12:15 pm

Link törölve.

itt megtudod hallgatni Very Happy
Vissza az elejére Go down
Indica
The Seer
The Seer
Indica


Belépett : 2010. Jul. 29.
Hozzászólások : 36
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptyVas. Aug. 01, 2010 12:03 pm

Szia!

Szerintem a fórumon itt mindenkinek megvan. Nekem is. az e-mail cimedre elküldöm ha megadod Smile
Vissza az elejére Go down
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptyVas. Aug. 01, 2010 11:10 am

Kinga írta:
Szia LostNorthernStar! What Lies Beneath - Page 8 1387363171

LostNorthernStar írta:
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Van amit nem értek az új albummal kapcsolatban. Most van ez az új dal-amit még nem hallottunk-az I Feel Immortal, ez miért nincsen rajta a dallistán? És vajon rajta lesz? És melyik változaton? És a What Lies Beneath Deluxe változata (2cd 11+3 dal) csak Amerikában lehet megvenni?

Kiitos előre is Smile
Az I Feel Immortal-ról senki sem tud túl sokat, sem biztosat, de úgy tűnik, hogy az a z Until My Last Breath német változata lesz, legalábbis ebből én azt szűrtem le.

Nem, a deluxe változat Európában is megvásárolható lesz: katt.
Ez pedig az a korlátolt számú változat, ami (még) csak amerikában eléhető: katt

Részletesebb infót találsz itt, bár még nincs minden verzió hozzáadva a cikkhez: http://winterstormhungary.webs.com/apps/blog/show/4222040-what-lies-beneath-el-337-rendel-t-info-

Elég sok változata van már az albumnak, én azt hiszem várok amíg biztosra tudom melyik melyik és azután rendelem meg. Smile

Idézet :
vannak már kiszivárgott számok a Falling Awake-en kívül?
A Falling Awake már megjelent, nem kiszivárgott. Razz És vannak azok amiket már énekelt a nyári koncerteken. Pl az In For A Kill, The Archive of Lost Dreams, Rivers of Lust, We Are, Still of the Night.
Az Until My Last Breath, az valóban kiszivárgott, és ha jól tudom letörölték már mindenhonnan.

Köszönöm az infókat Kinga Smile énis úgy gondoltam h majd ha lesz biztos akkor azt veszem meg..de a deluxe sztem nem lehet boltban venni szal kénytelen leszek neten rendelni.
az until my last breath már kiszivárgott???::O:O ezt nem is tudtam..nekem kell az a szám!!!!! ha neked vagy vkinek megvan rakja már fel nekem v adja meg az msn címét és küldje el. előre is kiitos Smile
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 9:10 pm

Szia LostNorthernStar! What Lies Beneath - Page 8 1387363171

LostNorthernStar írta:
Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Van amit nem értek az új albummal kapcsolatban. Most van ez az új dal-amit még nem hallottunk-az I Feel Immortal, ez miért nincsen rajta a dallistán? És vajon rajta lesz? És melyik változaton? És a What Lies Beneath Deluxe változata (2cd 11+3 dal) csak Amerikában lehet megvenni?

Kiitos előre is Smile
Az I Feel Immortal-ról senki sem tud túl sokat, sem biztosat, de úgy tűnik, hogy az a z Until My Last Breath német változata lesz, legalábbis ebből én azt szűrtem le.

Nem, a deluxe változat Európában is megvásárolható lesz: katt.
Ez pedig az a korlátolt számú változat, ami (még) csak amerikában eléhető: katt

Részletesebb infót találsz itt, bár még nincs minden verzió hozzáadva a cikkhez: http://winterstormhungary.webs.com/apps/blog/show/4222040-what-lies-beneath-el-337-rendel-t-info-

Elég sok változata van már az albumnak, én azt hiszem várok amíg biztosra tudom melyik melyik és azután rendelem meg. Smile

Idézet :
vannak már kiszivárgott számok a Falling Awake-en kívül?
A Falling Awake már megjelent, nem kiszivárgott. Razz És vannak azok amiket már énekelt a nyári koncerteken. Pl az In For A Kill, The Archive of Lost Dreams, Rivers of Lust, We Are, Still of the Night.
Az Until My Last Breath, az valóban kiszivárgott, és ha jól tudom letörölték már mindenhonnan.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 7:24 pm

Eszter írta:
Én iiiiis.Eddig mindenik szám a kedvenc számom Smile)

vannak már kiszivárgott számok a Falling Awake-en kívül?
Vissza az elejére Go down
LostNorthernStar
Falling Awake
Falling Awake
LostNorthernStar


Belépett : 2010. Jul. 31.
Hozzászólások : 146
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptySzomb. Júl. 31, 2010 6:57 pm

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni! Van amit nem értek az új albummal kapcsolatban. Most van ez az új dal-amit még nem hallottunk-az I Feel Immortal, ez miért nincsen rajta a dallistán? És vajon rajta lesz? És melyik változaton? És a What Lies Beneath Deluxe változata (2cd 11+3 dal) csak Amerikában lehet megvenni?

Kiitos előre is Smile
Vissza az elejére Go down
Indica
The Seer
The Seer
Indica


Belépett : 2010. Jul. 29.
Hozzászólások : 36
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptyPént. Júl. 30, 2010 6:34 pm

Na én is letöltöttem, de az elején azt hittem valami disco szám lesz belőle, és megint átvertek, hogy" töltsd le TARJA " aztán meg nem is....... de jó...teszik az elejét kivéve...... a levegő kapkodás valahogy a Wish I Had-ben jobb volt, itt is elég lett volna annyi Very Happy
:headbang:
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptyPént. Júl. 30, 2010 1:46 pm

Én iiiiis.Eddig mindenik szám a kedvenc számom Smile)
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptyPént. Júl. 30, 2010 1:24 pm

Hát nincs, mert állítólag véletlenül került fel a netre, s szóltak, hogy ne terjesszük, de.. ami egyszer fennt van a neten... Amúgy szerintem a Youtubre-ról is előbb utóbb el lesz tűntetve.

Már alig várom az új albumot! bounce


A hozzászólást Kinga összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 02, 2010 12:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptyPént. Júl. 30, 2010 1:18 pm

Módosítva.


A hozzászólást Eszter összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 30, 2010 3:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Indica
The Seer
The Seer
Indica


Belépett : 2010. Jul. 29.
Hozzászólások : 36
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 9:32 pm

Szia!
Köszi Very Happy Én meg örülök, hogy találtam egy jó fórumot.... Igen voltam ott is, de ott már csak Anette-ről szól minden :S
Hát megkeresem a bemutatkozós részt akkor Very Happy
Ja és én se tudnám megállni hogy belehallgassak de annyira nem vagyok kibékülve az új youtubaal hogy kihagyom.... Very Happy
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 9:30 pm

Szia Indica! What Lies Beneath - Page 8 1387363171 Örülök, hogy itt láthatunk. Azt hiszem láttalak a napokban a Nightwish fórumon. Smile
Az ''Új tagok részlege" topicban be lehet mutatkozni, nem tudom miért kerülik annyira az emberek. Razz

Én is szerettem volna, ha minél kevesebb számot hallunk az album megjelenéséig, de ez most nagyon nem így jött össze.
Azt pedig nem bírom megállni, hogy ne hallgassam meg őket, ha van rá lehetőség. 👼
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Indica
The Seer
The Seer
Indica


Belépett : 2010. Jul. 29.
Hozzászólások : 36
Tartózkodási hely : Pécs

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Falling Awake   What Lies Beneath - Page 8 EmptyCsüt. Júl. 29, 2010 9:15 pm

Nekem is nagyon tetszenek az új számok, de csak a falling awake-t hallgatom meg a többibe csak bele hallgattam, mert akkor szeretném hallani őket amikor jó minőségben meglesznek.
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptySzer. Júl. 28, 2010 7:12 pm

Waaaa,mennyi gyönyörű kép O_O és az Until My Last Breath borítója sem semmi...
Meglátszik az a sok munka amiről beszélt.
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptySzer. Júl. 28, 2010 6:33 pm

Megnyílt a mikro-oldal!
http://www.tarja-whatliesbeneath.com

És lesz két új kislemezünk is:

I Feel Immortal
What Lies Beneath - Page 8 Packshots_Single_ifeelimmortal
Germany, Switzerland, Austria
20th of August
ON CD, DIGIPACK + POSTER LIMITED EDITION, DOWNLOAD

Until My Last Breath
What Lies Beneath - Page 8 Packshots_Single_untill
International
23rd of August
ON CD, DOWNLOAD
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptyPént. Júl. 23, 2010 6:23 pm

Az album Egyesült Államok-beli változata:

Idézet :

What Lies Beneath - Page 8 TarjaCover_LoRes

The End Records has announced the North American release of Finnish superstar TARJA TURUNEN’s sophomore effort, What Lies Beneath, on August 31st.

The first single, 'Falling Awake' (featuring Jason Hook from FIVE FINGER DEATH PUNCH) will be released August 17th as a limited edition 7" through The Omega Order and available August 24th at all digital outlets. The track is backed with 'The Good Die Young' - a song from the SCORPIONS most recent album that features Tarja’s vocals. The video for 'Falling Awake' was just released and can be viewed below.

Featuring US exclusive artwork and bonus track, the new album from the multi-platinum singer was recorded and produced by Tarja and mixed by Tim Palmer (PEAR JAM, THE CURE, ROBERT PLANT), Colin Richardson (SLIPKNOT, MACHINE HEAD, BULLET FOR MY VALENTINE) and Slamm Andrews (Scores for Angels & Demon, Pirates Of The Caribbean, Gladiator).

Special guests on What Lies Beneath include Phil Labonte (ALL THAT REMAINS), JOE SATRIANI (CHICKENFOOT), Jason Hook (Five Finger Death Punch), Will Calhoun (LIVING COLOUR), Slovak National Symphony Orchestra and Choir and more. A limited edition deluxe version of What Lies Beneath is in the works with details to be announced soon.

Tarja, best known as the original vocalist of NIGHTWISH, is the most successful female singer ever to come out of Finland, effortlessly fusing metal, classical and pop-rock. What Lies Beneath is the follow up to her debut album, My Winter Storm, which was released in 2008 and was certified platinum in Finland. The video for the single, 'I Walk Alone', currently has over 6 million views and can also be seen below.

What Lies Beneath tracklisting:

'Anteroom Of Death' (featuring VAN CANTO)
'Until My Last Breath'
'Dark Star' (featuring Phil Labonte)
'Underneath'
'Little Lies'
'Rivers Of Lust'
'In For A Kill'
'Montañas de Silencio' (exclusive US track)
'Falling Awake' (featuring Joe Satriani)
'The Archive Of Lost Dreams'
'Crimson Deep'


És a "Deluxe" kiadás:

Idézet :

What Lies Beneath - Page 8 300_175362

TARJA - What Lies Beneath (2CD Deluxe Edition)
This deluxe edition contains three bonus tracks featuring new artwork!

The wait is over! Tarja (Turunen), the original singer of Nightwish, returns with her first album in almost three years and her End records debut! A veritable musical prodigy, a soprano singer-songwriter and composer, as well as a student of the world-renowned Sibelius Academy, Tarja is the most successful Finnish woman rocker, effortlessly fusing metal, classical and pop-rock.

"What Lies Beneath" is the follow up to "My Winter Storm," which was hailed a coup in North America and went platinum in Finland. The release of What Lies … will be followed by a major market tour of North America and you can expect all the marketing details to fall right into place! Digital and traditional media are already chomping at the bit to get a piece of Tarja … the fans are right behind. Expect major visibility and sales from this Nordic wonder!

Disc One:
01. Anteroom of Death
02. Until My Last Breath
03. Dark Star
04. Underneath
05. Little Lies
06. Rivers of Lust
07. In For A Kill
08. Montañas de Silencio (exclusive North American track)
09. Falling Awake
10. The Archive of Lost Dreams
11. Crimson Deep

Disc Two:
01. We Are
02. Naiad
03. Still Of The Night (Whitesnake cover)

Mindhárom kiadásról összefoglalva megtaláljátok az infokat itt: http://winterstormhungary.webs.com/apps/blog/show/4222040-what-lies-beneath-el-337-rendel-t-info-
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
zsani23
Die Alive
Die Alive
zsani23


Belépett : 2010. Jun. 07.
Hozzászólások : 19
Tartózkodási hely : Debrecen

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 9:12 pm

Fúúú nagyon nagyon jóó szám:D már hányszor meghallgattam és még hányszor megfogom:D:P
Vissza az elejére Go down
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 1:35 pm

Megállás nélkül ez megy reggeltől :headbang: Nagyon nagyon (L)
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptyHétf. Júl. 19, 2010 1:13 pm

Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptyKedd Júl. 13, 2010 4:46 pm

A hivatalos oldalról:

Idézet :
NEW SINGLE ‘FALLING AWAKE’

What Lies Beneath - Page 8 Thumbs.php?tipo=noticias&s=80&Id=tarja_single_final_web

THE NEW Tarja single, ‘Falling Awake’, will be released in the UK on July 19th as a vinyl 10” via Spinefarm Records UK and www.tarjaturunen.com web shop.This highly collectible format will be limited to 1000 copies, all of them pressed onto ‘marbled’ vinyl & numbered by hand, and will be available exclusively from online retailer What Records www.whatrecords.co.uk and www.tarjaturunen.com web shop. www.tarja-whatliesbeneath.com will soon be upgraded from a blog to the new album’s micro site including a free track download to be announced.‘Falling Awake’ is the first track to be released from the forthcoming Tarja outing, ‘What Lies Beneath’ – the second full album beneath the ‘Tarja’ banner, the follow up to 2007’s ‘My Winter Storm’.The version of the track in the vinyl differs from the one that will appear on ‘What Lies Beneath’ in that it features a special guest appearance from Five Finger Death Punch guitarist Jason Hook. Mixing has been handled, as with much of the new album, by renowned UK producer Tim Palmer, whose track record numbers artists such as U2, Ozzy Osbourne & Robert Plant.The B-side of the 10” is ‘The Good Die Young’ – a specially mixed version of the song from the new Scorpions album, ‘Sting In The Tail’, with Tarja’s vocals now more prominent overall.There will be also an exclusive CD version of the single only available through tarjaturunen.com web shop, so stay alert and start checking there.Last but not least, on July 19th, a new video including more images from the forthcoming making off the album will be available at https://www.youtube.com/user/tarjaofficial
The audio of “Falling Awake” accompanying this video will be an edit version of the album version featuring the unmistakable Joe Satriani.More news coming soon.
http://tarjaturunen.com/news_en.php
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptyPént. Júl. 09, 2010 2:21 pm

Előrendelési lehetőség a WLB-re:

What Lies Beneath - Page 8 300_175362

-CD és DVD: http://www.emp-online.co.uk/bin/shop.php?prog=shop&mid=&article=175362&funktion=PRODUCTINFO&bildrub=&product=Turunen,%20Tarja:%20What%20lies%20beneath&tc=SEARCH

-CD: http://www.emp-online.co.uk/bin/shop.php?prog=shop&mid=&article=175172&funktion=PRODUCTINFO&bildrub=&product=Turunen,%20Tarja:%20What%20lies%20beneath&tc=SEARCH

EMP Editorial Team írta:
This is the second regular solo album by the former Nightwish songstress, and of course it contains the bombast (think A.L. Webber here) and darker, modern Hard Rock we expect from Tarja. But this time, the Finn has added some considerable roughness to some of her songs: check out chunky "In for a kill", or cheeky (at least, for her, that is) "Little lies". Epic and extreme long "Crimson deep" features the classic Black Sabbath tempo and is the perfect means for the lady to strut her vocal stuff - Tarja really has a great musical or even classical soprano voice. After this moving experience, you’ll get some lighter material to digest with peppy, Pop-py "Until my last breath". The album is very multi-faceted for the genre, last but not least also due to guest appearances by Joe Satriani, Phil Labonte (All That Remains), and the a capella combo Van Canto, among others. (Oliver Kube / 08.07.2010)
Van Canto! Joe Satriani! Wow. :w00t:
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptySzer. Jún. 30, 2010 9:19 pm

Az albumot vagy a Falling Awake kislemezt?
A kislemez július 19.-én jelenik meg és csak online rendelhető meg nekünk. Itt: https://winterstormhungary.hungarianforum.com/hirek-f4/webshop-t28.htm
(Amúgy írtam már erről a Webshop topicba. Razz )

Az album pedig állítólag szeptember 3.-án lesz kiadva bár pár hete még augusztus 20 volt. Nagyon sokat vacakolnak most ezzel... a hétvégén Tarja azt mondta, hogy "Megvásárolható lesz a nyár végén, remélhetőleg... ", szóval még mindig a kiadótól függ...

Zotya írta:
(Én már "múlt héten" megvenném... Very Happy)
Smile)
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Zotya
The Seer
The Seer
Zotya


Belépett : 2010. Jun. 09.
Hozzászólások : 32
Tartózkodási hely : Kecskemét

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptySzer. Jún. 30, 2010 8:44 pm

Hát ez odatesz...
Mindkettőőőőő...
Nagyon baba. Very Happy

Mennyit kell még aludni, hogy itthon is megvehessem?!?!?! :S
(Én már "múlt héten" megvenném... Very Happy)
Vissza az elejére Go down
Kinga
What Lies Beneath
What Lies Beneath



Belépett : 2009. Dec. 03.
Hozzászólások : 917

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 2:22 pm

Abból ítéve amit eddig hallottam nekem minden komplexebbnek tűnik mint a MWS esetében.
Leginkább annak örülök, hogy sokkal jobban átfogják a számok Tarja hangterjedelmét. Very Happy (Pl. az In For A Kill, vagy akár a Crimson Deep is.)

---
A Falling Awake jobb minőségben: https://www.youtube.com/watch?v=GJe_p8pb0DA Smile
Vissza az elejére Go down
http://winterstormhungary.webs.com
Eszter
Until My Last Breath
Until My Last Breath
Eszter


Belépett : 2009. Dec. 05.
Hozzászólások : 286

What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 EmptySzomb. Jún. 26, 2010 2:10 pm

Fura a ritmusa(jó értelemben fura),nem is olyan pörgős,de nem olyan lassú,mint pl a The Reign.Tetszik nagyon ez is Very Happy
Lehet,hogy csak nekem tűnik úgy,de a MWS-hez képest sokkal jobban ki van dolgozva ebben albumban a gitár ,már nincs annyi akusztikus rész ,de annál komolyabbak a szólók és úgy egyébként is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





What Lies Beneath - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: What Lies Beneath   What Lies Beneath - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
What Lies Beneath
Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» What Lies Beneath Tour

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Winter Storm Hungary :: TARJA :: Az énekesnő-
Ugrás: